Kurumsal Web Sitesi - Ankara Kurumsal Web Sitesi - Ankara Web Tasarım

Kurumsal Web Sitesi – Ankara Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi - Ankara Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi Nedir? Ankara Kurumsal Web Sitesi Nedir?

Kurumsal Web Tasarım Nedir, Nasıl Olmalıdır?

Kurumsal Web Sitesi şirketlerin internet üzerindeki itibarını belirler. Bir nevi şirketlerin dijital ortamdaki kimlikleri diyebiliriz. Ankara’da sizi temsil edecek en iyi firmlardan biri de Ankara Web Tasarım‘dır.

Şirketler ürün ya da hizmetlerini tanıtmak için profesyonel bir ekibe sahip olan şirkete internet sitelerini yaptırmalıdırlar. Logo tasarımları şirketi en iyi şekilde yansıtmalıdır. Şirketin sahip olduğu logo şirketi her alanda en iyi şekilde yansıtmalıdır.

Kurumsal Web Sitesi sade anlaşılır olmalıdır, kullanıcıyı yormamalıdır.

Ana sayfanız sitenizin giriş kapısıdır. Çok karışık olmamalıdır. Firmanızı kısaca anlatmalı, duyurulara ya da kampanyalara ana sayfada yer verilmelidir.

Menüler, ziyaretçilerin aradıklarını kolayca bulabilecekleri şekilde tasarlanmalı.

İçeriği olmayan başlıklar menüler (başlıklar) olmamalıdır.

Ziyaretçilerinizin size ulaşabileceği iletişim bilgileri ve iletişim formu olmalı.

Kurumsal bir web sitesinin mutlaka kolay kullanılabilir yönetim paneli olmalıdır. Sizin, anında ve istediğiniz yerden heran güncelleme yapabilmeniz gerekir.

Sayfa ekleme sınırlaması olmamalıdır. Geliştirilebilir bir yapıya sahip olmalıdır.

Kurumun kurumsal kimliği, kurumsal renkleri, kurumsal yazı stili, kurumsal logosu, vizyonu, hizmetleri, ürünleri ve faaliyetleri hususlarında son derece uyum içerisinde değerlendirilmeli ve kurumsal web site tasarımı uygulanmalıdır.

En önemli konuda kurumsal web sitenizin seo optimizasyonu ve İnternet reklam planı yapılmalıdır.

Kurumsal Web Sitesi - Ankara Kurumsal Web Sitesi

Ankara Kurumsal Web Sitesi Fiyatları Nedir?

Bir kurumsal web sitesinin fiyatını, o sitenin özellikleri belirler. Sizin istekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda değişkenlik gösterebilir.

  • web sayfası
  • web tasarım ajansı
  • wep tasarım
  • web sayfası tasarım
  • profesyonel web tasarım
  • web dizayn
  • site tasarımı
  • internet sitesi tasarımı
  • ucuz web sitesi

Çok sade ve sadece tanıtım amaçlı yapılan web tasarımların fiyatları daha makuldur. Web tasarım fiyatları, harcanan emek ve süreyle doğru orantılıdır.

Eğer geniş kapsamlı ve çok daha büyük kitlelere hitap eden bir web tasarım yaptırmak istiyorsanız fiyat ibreleri biraz daha yukarı çıkıyor.

Yani kısa anlatmak gerekirse, siz web sitenizde özellik istedikçe fiyatlar da ona göre artıyor. Tabi bu fiyatlar da sabit değil. Şuan piyasada yüzlerce şirket var. Aynı işi x bir firma 500TL’ye yaparken, diğer bir firma 5.000TL’ye yapabilir. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, fiyat araştırması yapmadan web sitesi yaptırmamanız.

Ödediğiniz rakamın tam karşılığını almak için hemen bizimle iletişime geçin.